Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

KAYALI KARDEŞLER TEKSTİL

Kayalı Kardeşler Tekstil manifaturacılık sektörüne 1969 yılında Hidayet Kayalı tarafından Ankara’nın Ayaş Kazasında on metrekare gibi küçük bir alanda başlamış olup büyüyerek işyerini  yine Ankara’nın Ulus semtinde Saman Pazarı olarak ün yayan Çıkrıkçılar Yokuşuna taşımıştır.

2014 yılında hedef kitlesini genişleterek ve yenileyerek ürün gamını büyütmüştür. Covid 19 salgın hastalığının ülkemizi sarmasına rağmen ürünlerini ve personel sayısını artırmaya devam etmiş olup bu zor zamanlarda başarısının altında yatan sır; kalite ve müşteri  memnuniyetidir.

Satışa sunduğu tekstil ürünlerini imalatçı firmalardan titizlikle inceleyip kaliteli, uygun fiyatlı, zevkli ve en güncel ürünleri özenle seçerek müşterilerine sunmayı şiar edinmiştir.

Müşterilerin duyduğu güven ve memnuniyet, Kayalı Kardeşler Tekstil’i daima dürüst, şeffaf ticaret ahlakını benimseyen doğruluk ilkesinden ayırmamıştır.

Manifatura, Çeyiz, Gelin Çamaşırı, Perde, Hac  Malzemeleri ile Pazar günü dahil olmak üzere haftanın 7 günü tam kadro hizmet vermeye devam etmektedir.